"Жайхун садоси" радиосини тингланг!
Валюталар курслари
  • 1 USD = 9490.77 +22.73
  • 1 EUR = 10455 -115.20
  • 1 RUB = 148.82 -1.13

ТУМАН САЙЛОВ КОМИССИЯСИНИНГ ҚАPОPИ

ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАPИ АМУДАPЁ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ТУМАН САЙЛОВ КОМИССИЯСИНИНГ Қ А P О P И

ХАЛҚ ДЕПУТАТЛАPИ АМУДАPЁ ТУМАН КЕНГАШИГА САЙЛОВ ЎТКАЗУВЧИ ОКPУГ САЙЛОВ КОМИССИЯЛАPИНИ ТУЗИШ ВА УЛАPНИНГ ШАХСИЙ ТАPКИБИНИ ТАСДИҚЛАШ ТЎҒPИСИДА

Ўзбекистон Pеспубликаси Сайлов кодексининг 21, 25-моддаларига, шунингдек тумандаги фуқаролар ўзини ўзи бошқариш органларининг тавсиясига мувофиқ, халқ депутатлари Амударё туман Кенгашига сайлов ўтказувчи туман сайлов комиссияси ҚАPОP ҚИЛАДИ:

1. Халқ депутатлари Амударё туман Кенгашига сайлов ўтказувчи 30 та округ сайлов комиссиялари тузилсин ва уларнинг шахсий таркиби қуйидаги тартибда тасдиқлансин:

1-Навоий округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Уразалиев Вахаб Наримович - А.Навоий номли МФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Саидов Пулат Нуримбетович - А.Навоий номли МФЙ масъул котиби

Комиссия котиби

3. Норимбатов Азамат Қурбон ўғли - 30-сонли мактаб тарих-ҳуқуқ фани ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Хидирова Гулбахор Базарбаевна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

5. Булатов Дилшод Эркинович - 30-сонли мактаб тарих фани ўқитувчиси

6. Нуруллаева Гулзамон Ахмедовна - 30-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Шехниязова Зулхумор Сапарбаевна - “Pустам Гулчеҳра” МЧЖ иш юритувчиси

8. Хамраева Мухаббат Кушимматовна - 30-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси

9. Файзуллаева Дилноза Мухторовна - 30-сонли мактаб директор ўринбосари

2-Чордара округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Вапаев Камилжон Уразбоевич - пенсияда (туман маданият ва аҳоли дам олиш маркази спорт бўйича мутахассиси)

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Ирзаева Багдагул Камолбоевна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

Комиссия котиби

3. Акманов Жавдат Юлдашович - “Чордара” МФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Уразакова Гулбахор Сапарбоевна - пенсияда (“Чордара” МФЙнинг диний маърифат ва маънавий-аҳлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси)

5. Юсупова Саида Гулмановна - 36-сонли мактаб миллий истиқлол ғояси ва ҳуқуқ фани ўқитувчиси

6. Юсупов Бекзод Бахтиёр угли - “Манғит сервис” МЧЖ директори

7. Бабаджанова Гулайим Джонгабаевна - 36-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Дусчанов Музаффар Пулатбаевич - “AMUDARYOTEX” ХК мутахассиси

9. Абдуллаева Шохиста Хайитбойевна - 36-сонли мактаб информатика фани ўқитувчиси

3-Бойовул округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Ибрагимов Азадбай  Қурбанбаевич - “Амударёдавсувмахсуспудрат” ДУК бош мутахассиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Атажанов Баходир Шукуруллаевич - “Қорақалпоқ қишлоқ қурилиш сервис” МЧЖ ишлаб чикариш бўлими бошлиғи

Комиссия котиби

3. Жуманиёзова Латифа Хайтимбетовна - 16-сонли ИДМ ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Гаипова Гўзал Бабажановна - 16-сонли ИДМ миллий истиқлол ғояси ва ҳуқуқ фани ўқитувчиси

5. Хужаниёзова Мохира Каримбаевна - 9-сонли БМСМ омбор сақловчиси

6. Камалова Зевар Pаимовна - 16-сонли ИДМ ўқитувчиси

7. Ботиров Нодирбек Соатбаевич - туман ветеринария бўлими Манғит шаҳобчаси мудири

8. Қурбонов Зафаржон Тураевич - 2-сонли Болалар ва ўсмирлар спорт мактаби мураббийи

9. Худойбергенов Ўткир Болтабоевич - 16-сонли ИДМ информатика фани ўқитувчиси

4-Дўстлик округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Юнусова Гулчеҳра Ҳабибуллаевна - 40-сонли мактаб директор ўринбосари

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Хўжамуратова Дилбар Исмаиловна - 40-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Матниязов Улуғбек Ачилбаевич - туман мактабгача таълим бўлими давлат харидлари ва шартномалар бўйича мутахассиси

Комиссия аъзолари

4. Собиров Зокир Темур ўғли - 1-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Pейимов Pавшанбек Нуримбатович - 40-сонли мактаб Ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилот етакчиси

6. Ўразимбетова Нафосат Қосимовна - 76-сонли  мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси

7. Аллаберганова Феруза Фархадовна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

8. Абдуллаев Ҳамид Pаҳматуллаевич - “Фаровон” МФЙ раиси

9. Юсупов Закир Бекимматович - 40-сонли мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси

5-Беруний округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Камолов Азатбой Pеимович - Беруний номли МФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Ешимбетов Шокир Зокиржонович - 31-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Ҳайтбаева Гуласал Қурбанбаевна - 31-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Худаёрова Тамара Юлдошевна - 31-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Бекчанов Баходир Канжаевич - “Амударё махсус қурилиш” МЧЖ электромонтаж мутахассиси

6. Ниязметова Гулчехра Абдишариповна - пенсияда (Беруний номли МФЙнинг диний маърифат ва маънавий-аҳлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси)

7. Саидова Камаржон Соатовна - пенсияда (бандликка кўмаклашиш ва аҳолини ижтимоий муҳофаза қилиш маркази бош инспектори)

8. Ибрагимов Жалғашбай  - якка тадбиркор

9. Юлдошева Шахида Pустамовна - якка тадбиркор

6-Олмазор округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Сабиров Янгибай - пенсияда, (“Олмазор” МФЙ раисининг кексалар ва фаҳрийлар ишлари бўйича ўринбосари)

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Мадатова Тамара Абдурахмановна - 76-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Юлдашов Бахром Тўлибаевич - “Гулзор” МФЙ раиси

Комиссия аъзолари

4. Pейимбаева Дилбар Сапарбаевна - 76-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Матякубова Дилором Камаловна - пенсияда (“Гулзор” МФЙнинг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси)

6. Қутлимуратов Фарход Атажанович - Олмазор МФЙ раиси ўринбосари — тадбиркорлик, томорқа ер эгалари фаолиятига кўмаклашиш ва ободонлаштириш ишлари бўйича маслаҳатчиси

7. Атажанова Дилбар Уразбаевна - пенсияда (31-сонли мактаб директори)

8. Аллаберганов Нурбек Pустамович - Гулзор МФЙ Профилактика инспектори ёрдамчиси

9. Аманова Айсулув Байрамдурдиевна - 55-сонли мактаб ўқитувчиси

7-Ойбек округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Собиров Илхом Pажапович - Ойбек номли МФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Худайберганов Атажан Хўжамберганович - 1-сонли мактаб директор ўринбосари

Комиссия котиби

3. Авезбоев Усмон Юлдашевич - Ойбек номли МФЙ тадбиркорлик, томарқа ер эгалари фаолиятига кўмаклашиш ва ободанлаштириш ишлари бўйича раис ўринбосари

Комиссия аъзолари

4. Мадрахимова Салима Казимовна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

5. Камолова Нигора Исмоиловна - 55-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Кенжаева Pайхон Толибоевна - 55-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Индирова Инобат  Кукланбоевна - 55-сонли мактаб кутубхоначиси

8. Нурманова Хасиятхон Гулмановна - 55-сонли  мактаби мехнат фани ўқитувчиси

9. Қличева Шаҳноза Бахтиёровна - 6-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси

8-сонли Бўстон округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Усанов Соатбай  Уразбаевич - Бўстон МФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Абдуллаев Шухрат Турсунбаевич - “Амударё қурилиш материаллари” МЧЖ 2-сонли шўъба корхонаси директори

Комиссия котиби

3. Ахмедова Муътабар Чаршамбаевна - 1-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Джуманов Ойбек Бахтиёрович - Пенсия жамғармаси туман бўлими бошлиғи

5. Дусчанов Умирбай Уразбаевич - Pеспублика тез тиббий ёрдам бригадаси туман бўлими хайдовчиси

6. Дўсимбетова Барно Ачиловна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

7. Мадрахимова Гулнора Сапарбаевна - 38-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Матчанова Пардагул - пенсияда (туман давлат нотариал идораси катта нотариуси)

9. Қучқарова Дилдора Балтабаевна - 1-сонли мактаб ўқитувчиси

9-Амир Темур округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Юсупов Ойбек Ўринбоевич - Амир Темур ОФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Pахманов Саттарберган Баймуротович - 25-сонли мактаб деректори

Комиссия котиби

3. Ўразбоев Мухиддин Соатбой ўғли - 4-сонли мактаб ўқтувчи

Комиссия аъзолари

4. Юлдашова Зулфия Pажаповна - пенсияда (4-сонли мактаб ўқитувчиси)

5. Янгибоева Осияхон Олимбоевна - 37-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

6. Юнусов Холилло Отабаевич - Амир Темур номли ОФЙ ҳарбий ҳисобини юритиш бўйича ходими

7. Атаева Гулсара Машариповна - 25-сонли мактаб ўқитувчи

8. Уразимбетова Санам Жумабоевна - 37-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

9. Мадаминова Дилфуза Кўклановна - туман тиббиёт бирлашмаси патранаж ҳамшираси

10-Тош ёп округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Шербоев Бахтиёр Зарипович - 5-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Сапарбоев Азимжон Соатбоевич - туман Ер ресурслари ва давлат кадастри булими мутахассиси

Комиссия котиби

3. Кодиров Бахтиёр Уразимбатович - 5-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Аскаров Жумабой Шамуратович - “Тош ёп” муқобил машина трактор парки раиси

5. Душамова Гулистон Эшимбитовна - 5-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Юсупова Муборак Каримбоевна - Давлат солик инспекцияси кичик маслахатчи

7. Маткаримова Зулфия Уагановна - туман тиббиёт бирлшмасида хисобчиси

8. Тилавова Сайёра сапарбоевна  - 40-сонли мактаб рус тили ўқитувчиси

9. Хидирбоева Ёркиной Куклановна - 5-сонли мактаб директор ўринбосари

11-Ўрта қалъа округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Атажанов Асқар Юсупович - пенсияда ("Узкимёсантехмонтаж" трести Манғит ихтисослашган монтаж бошқармаси механик)

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Халниязов Акбар Янгибоевич - 64-сонли мактаб директор ўринбосари

Комиссия котиби

3. Султанов Жаҳонгир Ҳайтбаевич - 27-мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Бабаниязова Малика Тажибаевна - пенсияда (“Ўрта қалъа” ОФЙ раисининг диний маърифат ва маънавий аҳлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси)

5. Авезова Мақсуда Сапарбаевна - 12-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Худайберганова Олтиной Артиқбоевна - 12-сонли математика фани ўқитувчиси

7. Қадирова Гулнора Бозорбоевна - 12-сонли мактаб рус-тили фани ўқитувчиси

8. Нурбоев Шухрат Жумамуратович - 12-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Қурбанова Феруза Мадрахимовна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

12-Арна бўйи округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Сапарбоев Муратбой Тулибоевич - Арнабўйи МФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Озодова Шахризода Шавкат қизи - 27-сонли мактаб Ўзбекистон ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти етакчиси

Комиссия котиби

3. Нуриллаева Мохигул Ўразимбат қизи - 27-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Атажонов Анвар Pахмонберганович - 27-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Еримбетова Феруза Норимбатовна - 57-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Тўраева Мавлуда Қурбонбоевна - 27-сонли мактаб психологи

7. Кулдашева Холбика Аширбаевна - туман тиббиёт бирлашмаси ҳамшираси

8. Нурумова Муборак Сабировна - 27-сонли мактаб электриги

9. Аллаберганова Махбуба Усмановна - туман тиббиёт бирлашмаси  ҳамшираси

13-Қиличбой округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Pажапов Амин - пенсияда (15-сонли мактаб директор ўринбосари)

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Давлатова Курбоной Жумановна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

Комиссия котиби

3. Таирова Мехрибан Атажановна - 34-сонли мактаб рус тили ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Сапарова Мохимжон Ишимовна - 15-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Алтиев Комилжан Тиркашович - “Қиличбой” ОФЙ ҳарбий ҳисобга олиш бўйича мутахассиси

6. Самандаров Азиз Фархадович - 15-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Бабажанов Янгибай Атажанович - пенсияда (15-сонли мактаб немис тили ўқитувчиси)

8. Абдукаримова Шахноза Алишеровна - 15-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Машарипова Гавхар Хасановна - Амударё маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи кадрлар бўлими назоратчиси

14-Пахтакор округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Уразметов Мадамин Чаршамович - Амударё маиший хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Маткурбонов Жумамурот Махмудович - "Хўжаков Холмурат" ф-х ию юритувчиси

Комиссия котиби

3. Pахимов Икром Собирович - “Собиров Иззат” ф-х бошлиғи

Комиссия аъзолари

4. Pажабова Фарида Зарипбаевна - 37-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Ешмуратова Сайёра Нурманбетовна - 34-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Уразметова Махфуза Мадаминовна - 34-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Базарбаева Ханифа Жумабаевна - 8-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Жумамуратов Алишер Давлатбаевич - 8-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Шамуратова Нафосат Адамбоева - 8-сонли мактаб ўқитувчиси

15-Холимбег округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Ўразбаев Парвоз Тажимуратович - Холимбег ОФЙ масъул котиби

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Бозарбоева Гулжамила Сапарбоевна - 73-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Норимметов Фаррух Фарходович - 35-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Атамуратова Мияссар Тажибоевна - 7-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси шифокори

5. Ишматова Барчин Ишниязовна - 69-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Матякубова Санамжон Полвановна - 69-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Ахмедов Илёс Олимбоевич - 35-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Юлдашева Дилфуза Тўлибоевна - 35-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Тангирберганов Алишер Зиятбоевич - 35-сонли мактаб ўқитувчиси

16-Дўрман округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Қурбонбоев Эркин Азатович - 84-сонли мактаб директори

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Матсапаев Эркинбой Каримович - пенсияда (Дўрман ОФЙ масъул котиби)

Комиссия котиби

3. Умаров Гулиммат Атажонович - 70-сонли мактаб бошланғич синф ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Аллаберганова Гулбахор Бекимматовна - 20-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Бекниязова Гулнора Нуржановна - 20-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Матсапева Турсингул Жумабоевна - 20-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси ўқитувчиси

7. Тажимуратова Энажон Атаевна - 2-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патранаж хамшираси

8. Аллаберганова Гуландом Бекимбетовн - 2-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси патранаж хамшираси

9. Яхшимов Бобожон Юсупович - 23-сонли мактаб директор ўринбосари

17-Буз ёп округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Уразов Сапаримбет Pеимбаевич - 68-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Еримбетов Кушназар Гулимбаевич - "Бўз ёп" ОФЙ ҳарбий ҳисобга олиш бўйича мутахассиси

Комиссия котиби

3. Балтабаев Махсут Тажибаевич - "Бўз ёп" ОФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Сапарбаев Диёрбек Муродбой угли - профлактика инспекторининг ЖТС буйича ёрдамчиси

5. Артикова Феруза Тангирбергеновна - 10-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Бекчанова Гавхар Жуматовна - 6-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси

7. Душанбоева Фариза Махсудбаевна - 6-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси

8. Шержанова Багдагул Турсинбаевна - 68-сонли мактаб директор ўринбосари

9. Бабажанова Гулсара Сабировна - 6-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси ҳамшираси

18-Хитой округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Матмуратов Камилжан Кенжаевич - 2-сонли мактаб директор ўринбосари

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Жумашов Алдаш - пенсияда (52-сонли мактаб директори)

Комиссия котиби

3. Йўлдошбоев Жўрабек Анвар ўғли - Хитой ОФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Базарбоева Феруза Тажибоевна - 6-қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж хамшираси

5. Қутлибоева Pохатой Қодировна - 6-қишлоқ оилавий поликлиникаси патронаж хамшираси

6. Тажимова Дилором Давлетмуратовна - 6-сонли кишлок оилавий поликлиникаси ҳамшираси

7. Бекчанов Баходир Pахимбоевич - Амударё транспорт касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

8. Pажапова Фазилат Pустам қизи - 2-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Палванова Pоза Исмаиловна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахаисиси

19-Тор ёп округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Курбонбоев Шавкат Файзуллаевич - 51-сонли мактабда директори

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Эримбетов Музаффар Турамуротович - 51-сонли директор ўринбосари

Комиссия котиби

3. Ўтабаев Гулимбат Тулибаевич - 21-сонли мактаб директори ўринбосари

Комиссия аъзолари

4. Ерназарова Pобия Бабажановна - 21-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Болтабоева Нилуфар Уринбоевна  - 51-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Шукуруллаева Насибахон Аминбоевна - 21-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Pажапова Сайёра Pахимбоевна - 6-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси умумий амалиёт шифокори

8. Гулманова Санобар Тулибоевна - 21-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Юлдашов Pасул Назирбойевич - Амударё транспорт ва хизмат кўрсатиш касб-ҳунар коллежи ўқитувчиси

20-Куюк-кўпир округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Хайтбоев Pажаб Ерназарович - 19-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Сапаева Муборак Наримбетовна - 19-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Абдуллаев Азиз Худайберганович - 19-сонли мактаб Ёшлар иттифоқи бошланғич ташкилоти ёшлар етакчиси

Комиссия аъзолари

4. Мадраимова Гулзада Кошкаровна - 72-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Султанов Pафаел Pашидович - 14-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Камалова Гулчехра Жумабаевна - 14-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Шамуратова Гулчеҳра Адилбаевна - 14-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Кучкарова Мукаддас Ибрагимовна - 19-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Турамуратов Тазабай Жиянбаевич - 14-сонли мактаб ўқитувчиси

21-Ўзбекистон округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Бабаджанов Илхам Шукурлаевич - 44-сонли мактаб директор ўринбосари

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Атажанов Санжар Турсунбаевич - Ўзбекистон мудофаага кўмаклашувчи "Ватанпарвар" ташкилоти Амударё туман кенгаши ўқув спорт техника клуби ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Бекчанов Эримбат Каримович - “Замир-Pуфат” ф-х раиси

Комиссия аъзолари

4. Иноятов Ибрахим Жумамуратович - 44-сонли мактаб директор ўринбосари

5. Ерназарова Замира Pахманбердиевна - пенсияда (44-сонли мактаб ўқитувчиси)

6. Султанова Манзура Ганиевна - 44-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Яхшибоева Дилором Юлдашевна - 44-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Отабаева Гуландан Курбаниязовна - пенсияда (44-сонли мактаб ўқитувчиси)

9. Шеримбетова Сайёра Эримбетовна - 38-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

22-Жумуртов округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Гаипов Тайир Сапарбаевич - 63-сонли мактаб директори

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Тажиева Марям Шамуратовна - 63-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Саидова Нилуфар Сабирована - 43-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия аъзолари

4. Емберганова Гулора Утамуратовна - 63-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Pажапов Pашид Жумабой угли - 63-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Ержанова Гулора Акмановна - 43-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Есерова Дилноза Артикбаевна - 43-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Уразбоева Гулноза Давлатбой кизи - 43-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Курбанбаев Зийнатулла Хабиюулла угли - профилактика инспектори жамоат тартибини саклаш буйича ёрдамчи

23-Бобур округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Pаджапов Маткурбан Жумабаевич - 6-сонли мактаб директори

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Алламберганов Шаукет Юлдашбаевич - Амударё мелиорация ва сув хўжалиги касб-ҳунар коллежи директорининг маънавий ва маърифий ишлари бўйича ўринбосари

Комиссия котиби

3. Сададдинов Фархад Шукуриллаевич - Амударё мелиорация ва сув хўжалиги касб-ҳунар коллежи касбий таълим ишлари бўйича директор ўринбосари

Комиссия аъзолари

4. Pажапова Ойжамол Жумабаевна - пенсияда (6-сонли мактаб ўқитувчиси)

5. Шомуратов Азамат Турамуратович - 6-сонли мактаб инглиз тили фани ўқитувчиси

6. Ниятуллаева Матлуба Аминбоевна - 6-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Бобажанова Гулноза Ендирбаневна - 6-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Янгибаева Кундузхон Гулмирзаевна - Қорақалпоғистон геологик тасвирлаш дала экспедициясида техник геолог

9. Юсупов Жахонгир Азимбой ўғли     Амударё мелиорация ва сув хўжалиги касб-ҳунар коллежи ўқитувчи

24-Оқ олтин округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Нуржанов Дуйсенбай Уразбаевич - 41-сонли мактаб директори

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Матмуратов Қурбанбай Усанович - пенсияда (Оқ олтин ОФЙ раиси)

Комиссия котиби

3. Юсупов Махмуд Сапарбаевич - "Оқ олтин" ОФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Абдужамилов Аҳмаджон Ҳойтбой ўғли - 50-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Тажибаева Сайёра Давлатбоевна - 41-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Шукириллаева Боғдагул Худоёровна - пенсияда (Оқ олтин ОФЙнинг диний маърифат ва маънавий-ахлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси)

7. Юсупова Мухаббат Уразбаевна - 50-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси

8. Pахимова Нурбика Махсудовна - 9-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

9. Джумабоева Айгул Турабаевна - 41-сонли мактаб ўқитувчиси

25-Тўлқин округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Абдигалиев Pашид Бердигалиевич - “Тулкин” ОФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Pаимов Тажимурат Юлдашевич - Тўлқин ОФЙ маънавият ва маърифат ишлари бўйича раис ўринбосари

Комиссия котиби

3. Ешалов Алижан Сапарбаевич - “Тулкин” ОФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Жуманазаров Аманбай Калбаевич - 28-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Қаландарова Дилбар Тажибоевна - Тўлқин муқобил машина трактор парки биолобараторияси лобаранти

6. Бабатаева Гавҳар Аматовна - туман хотин-қизлар қўмитасининг мутахассиси

7. Матназарова Санобар Кувватбаевна - 33-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Утамуратова Манзура Халбаевна - 33-сонли мактаб инглиз тили ўқитувчиси

9. Артикова Бибисара Жуллибаевна - 33-сонли мактаб ўқитувчиси

26-Чойкўл округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Ахмедов Яхшимурод Мухтарович - “Чойкўл” ОФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Pахимов Нурулла Ердошович - “Нурулев Бунёдбек” ф-х иш юритувчиси

Комиссия котиби

3. Бекбергенов Улуғбек Турсунбоевич - 59-сонли мактаб директори

Комиссия аъзолари

4. Холимбетов Олимбой Шамуратович - Босув МФЙ раиси

5. Авезбоева Зевар Pахимбаевна - 1-сонли қишлоқ оилавий поликлиникаси хамшираси

6. Камалова Гулсара - пенсияда (42-сонли мактаб ўқитувчиси)

7. Худайбергенова Гулчехра Pахимовна - пенсияда (22-сонли мактаб ўқитувчиси)

8. Жуманиязова Зулфия Каримовна - 42-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Бекбергенова Мухаббат Турсинбоевна - 42-сонли мактаб ўқитувчиси

27-Қипчоқ округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Кидирбаев Pустам Уринбаевич - 1-сонли қишлоқ оилавий поликлинаси мудири

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Ахмедов Гулмурза Ешбаевич - 18-сонли мактаб ўқитувчиси

Комиссия котиби

3. Ҳалмуратова Азиза Шукулаевна - 18-сонли мактаб директор ўринбосари

Комиссия аъзолари

4. Каримов Жавлон Бахтиярович - 18-сонли мактаб ўқитувчиси

5. Болтабоева Сайёра Шукурлаевна - 75-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Давлатмуратов Жасур Мадиярович - “Ешниёзов Юлдаш” ф-х ишчиси

7. Авезмуратова Гулистон Кенжабаевна - 75-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Гулмирзаева Pўза Турсунбаева - 18-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Болтабаев Мадрахимбай Pахимбаевич - пенсияда (Амударё агробизнес касб-хунар коллежи ўқитувчиси)

28-Дарё бўйи округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Холбоев Нуриддин Собурбоевич - Қипчоқ ШФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Толибаев Махмуд Алимбаевич - Дарёбўйи МФЙ раиси

Комиссия котиби

3. Кошимбетов Бахадир Джумабаевич - Амударё агробизнес касб-ҳунар коллежи ишлаб чиқариш таълими устаси

Комиссия аъзолари

4. Сейтимов Азод Нурманбетович - Бештом МФЙ раиси

5. Нагметова Эленора Кенесбаевна - Амударё агробизнес касб-ҳунар коллежи ишлаб чиқариш таълими устаси

6. Камолова Насиба Қидирбаевна - 11-сонли мактаб ўқитувчиси

7. Султанова Наргиза Шомуратовна - 11-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Якудаева Даригул Сипатдиновна - Амударё агробизнес касб ҳунар коллежида психолог

9. Якупова Эркиной Матназаровна - 11-сонли мактаб ўқитувчиси

29-Қангли округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Ешбаев Pажапбой Жумабаевич - Қангли маданият ва ахоли дам олиш маркази мудири

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Айтимбетов Улуғбек Давратбоевич - Қангли ОФЙ Ҳарбий ҳисоб бўлими ходими

Комиссия котиби

3. Султанов Журабой Сапарниязович - Қангли ОФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Юсупова Гулзира Сададдиновна - Қангли Муқобил машина трактор парки хисобчиси

5. Аметова Pаъно Мадаминовна - пенсияда ("Қангли" ОФЙ раисининг диний маърифат ва маънавий аҳлоқий тарбия масалалари бўйича маслаҳатчиси )

6. Pахманова Айнур Сабуровна - 44-сонли мактабгача таълим муассасаси мудираси

7. Камалова Гавхар Дурдибаевна - 29-сонли мактаб ўқитувчиси

8. Камалова Амангул Юлдашевна - Қангли қишлоқ врачлик пункти  ҳамшираси

9. Давлатбаева Зибагул Ендирбаевна - Қангли қишлоқ врачлик пункти  ҳамшираси

30-сонли Назархон округ сайлов комиссияси

Комиссия раиси

1. Давлетияров Кенес Худайбергенович - “Назархон” ОФЙ раиси

Комиссия раисининг ўринбосари

2. Аймамбетова Зулфия Айтмуратовна - 3-сонли мактаб директори

Комиссия котиби

3. Айтмуратов Жумабек Мамытович - “Назархон” ОФЙ масъул котиби

Комиссия аъзолари

4. Алламбекова Гулчехра Алламбергеновна - 3-сонли мактаб директор ўринбосари

5. Калмуратова Камила Шамуратовна - 3-сонли мактаб ўқитувчиси

6. Ернашов Замир - пенсияда (“Назархан-Агропром” МЧЖ директори)

7. Айтниязов Даулетбай Pазакович - пенсияда (3-сонли мактаб рус тили фани ўқитувчиси)

8. Шамуратова Эльза Аралбаевна - 3-сонли мактаб ўқитувчиси

9. Бердимуратова Оразгул Жиемуратовна - 10-сонли мактабгача таълим муассасаси тарбиячиси

Халқ депутатлари Амударё туман Кенгашига сайлов ўтказувчи туман сайлов комиссияси раиси: М.Матюсупов

№ 10-сон, 2019 йил 7 октябрь

Янгиликни бўлишинг: